Diana Dobrucká
Senior Consultant

Diana má zmysel pre detaily, čo využíva aj pri svojej práci. Pri riešení komunikačných kampaní sa snaží pozrieť na veci z každého uhľa pohľadu. Počas sedemnástich rokov pôsobenia v oblasti komunikácie pracovala na kampaniach klientov z rôznych sektorov podnikania. Je strategickým poradcom a špecializuje sa tiež na tréningové programy. Vedie jednotlivé tímy agentúry, no napriek tomu si vždy nájde čas pre svoju vášeň zborového spevu či na prípravu špecialít z domácej bulharskej kuchyne.

Daniela Detriková
Junior Consultant

Daniela patrí medzi najmladšie a najnovšie posily nášho teamu, kde hneď zapadla a my sme ju na oplátku naplno zapojili do agentúrnej práce. Štúdiom marketingu a obchodu sa naučila navrhovať marketingové riešenia a koncepcie pre fungovanie rôznych typov podnikov. Rýchlo sa zorientuje aj v oblastiach, s ktorými nemá skúsenosti. Môžete sa na ňu spoľahnúť v prípade, ak potrebujete zmonitorovať tému, vymyslieť kreatívnu stratégiu a dotiahnuť projekt do úspešného záveru, kde je spokojný klient. Nové výzvy prijíma s ľahkosťou a neustále nás zásobuje novinkami zo sveta online a PR. Kedysi profesionálne hrala volejbal, preto sa s ňou v tomto športe nepúšťajte do súboja.

Zuzana Cagáňová Hambáleková
Consultant

Nič jej neujde – žiadny detail pri organizovaní, novinka vo svete PR a marketingu, ani gramatická či syntaktická chyba. V komunikácii má rozsiahle skúsenosti. Pracovala na korporátnej, internej, produktovej komunikácii, CSR projektoch a má skúsenosti aj s organizáciou rôznorodých eventov. Rada píše a tendrovým prezentáciám dodáva “fresh” nápady. Na otázku, čo robí vo svojom voľnom čase, takmer nevie odpovedať – rada trávi čas so svojou rodinou, postaví sa akejkoľvek športovej výzve a je za každú zábavu.

Mario Marcinek
Consultant

Dianie na slovenskej politickej scéne má v malíčku. Denne sleduje legislatívne zmeny týkajúce sa našich klientov, vďaka čomu vieme účinne predchádzať krízovým situáciám alebo sa na ne včas  pripraviť. Mario nadobudol svoje skúsenosti v spravodajstve Slovenského rozhlasu. Pracuje na mediálnych tréningoch, kde vie zosobniť nekompromisného novinára a dostať tak klientov pod mediálny nátlak. Za súmraku sa mení na bubeníka rockových a metalových kapiel.