O nás

Predstavenie

Náš skúsený tím špecialistov prepája Public Relations a Public Affairs, a to s ohľadom na najdôležitejší cieľ – naplniť očakávania a vízie klientov. Vytvárame pre nich komunikačné kampane presne na mieru s vopred určenými posolstvami a s čo najširším zásahom cieľovej skupiny. V prípade krízovej komunikácie sme hneď v strehu a pri svojich klientoch stojíme aj v ťažkých časoch. Oblasť našich tém je široká, kampane vytvárame pre rôzne oblasti podnikania – technológie, financie, ekológia, realitný trh, zdravotníctvo a farmácia, IT sektor, FMCG či energetika.

História

Neuropea vznikla v roku 2006 ako poradenská spoločnosť zameraná na poskytovanie služieb v oblasti vzťahov s verejnosťou, štátnou správou i regionálnymi samosprávami a komunitami. Nezaháľali sem a za takmer 20 rokov sme naše portfólio rozšírili aj o ďalšie služby, k Public Affairs a Public Relations sa pridali aj vzdelávacie a tréningové programy, audio-vizuálne služby či digitálny marketing.

Člen CEEASC

Sme jedným zo zakladajúcich členov CEE Alliance for Strategic Communications (CEEASC). CEEASC je regionálna sieť agentúr pre styk s verejnosťou v strednej a východnej Európe, pričom svojich členov má nielen u nás na Slovensku, ale aj v Maďarsku, Českej republike, Poľsku či Rumunsku. Vďaka tomuto partnerstvu poskytujeme svoje služby aj za hranicami Slovenska, a to najmä v strednej a východnej Európe.

Naše hodnoty

Dôvera
Spoľahlivosť
Profesionalita
Zodpovednosť

Klienti