• InoBat Auto

  Revolúcia vo svete elektromobility – vstup spoločnosti InoBat Auto na slovenský trh

AKO POMÁHAME SLOVENSKU STAŤ SA SVETOVOU METROPOLOU ELEKTROMOBILITY?

InoBat Auto je špičková technologická spoločnosť, ktorá sa zameriava na vedu, výskum, vývoj a výrobu prelomových batérií do elektromobilov. V novom R&D centre vo Voderadoch sa vďaka nej budú vyrábať batérie jediné svojho druhu na svete, ktoré budú šité na mieru výrobcovi auta a vyvíjané prostredníctvom High Throughput technológie a umelej inteligencie. Avšak pozor, to všetko s apelom na ochranu životného prostredia! Poslaním spoločnosti InoBat Auto je vyrábať batérie ekologickou formou, ďalej ich recyklovať a materiály využívať v rámci obehového hospodárstva. InoBat Auto pritom kladie veľký dôraz na dodržiavanie etických princípov pri získavaní prvotných surovín.

Čo sa nám podarilo dosiahnuť v médiách počas roku 2020?

357

unikátnych mediálnych výstupov

475 765 €

dosiahnutá AVE hodnota mediálnych výstupov

Ako sa nám podarilo dostať spoločnosť InoBat Auto do povedomia širokej verejnosti, médií, mienkotvorných lídrov či akademickej obce?

 • Kontinuálnou komunikáciou s relevantnými médiami
 • Kreatívnym spracovaním tlačovej konferencie na GLOBSEC Tatra Summit 2020, kde sme novinárom a odbornej verejnosti predstavili prvú batériu
 • Odštartovaním odosielania newslettra
 • Zaujímavým a vizuálne príťažlivým obsahom na sociálnej sieti LinkedIn
 • Prezentáciou a aktívnym zapojením najväčších zahraničných, ale aj tuzemských expertov zo sveta automobilového priemyslu a elektromobility
 • Tvorbou firemného blogu s cieľom prezentácie zaujímavých tém prostredníctvom zamestnancov spoločnosti
 • Spoluprácou s odborníkmi a akademickou obcou
 • Vytvorením zaujímavého edukatívneho projektu pre študentov škôl či mladé talenty
 • Prvá inteligentná batéria do elektromobilov na svete

Blog InoBat Auto

Firemný blog na portáli DenníkN.

V pravidelných intervaloch tu v spolupráci s klientom vytvárame a uverejňujeme zaujímavý obsah z rôznych oblastí (technológie, ekológia, spolupráca s akademickou obcou, logistika, konštrukcia haly,…). Do blogu prispievajú konkrétni experti z radov InoBat Auto v rámci oblastí, ktorej sa venujú. Týmto spôsobom sa nám darí osloviť nielen novinárov a zvýšiť ich záujem o daných expertov, ale aj vzdelávať a informovať verejnosť kreatívnejšou formou.

InoBat LinkedIn

Vzhľadom na primárnu B2B cieľovú skupinu sme vytvorili spoločnosti Inobat Auto profil na sociálnej sieti LinkedIn, ktorá za krátky čas prilákala veľkú fanúšikovskú základňu a rýchlo nám rástli aj samotné impresie. Pravidelne tu pridávame kreatívne a vizuálne príťažlivé posty k vybraným témam. V novembri sme tu tiež odštartovali kampaň k predstaveniu vybraných expertov spoločnosti.

Newsletter

E-newsletter

Aby sme zasiahli čo najväčšie publikum a o aktuálnych novinkách mohli informovať aj cieľovú skupinu mienkotvorných lídrov, odštartovali sme pravidelenú kvartálnu distribúciu newslettra. Respondenti v ňom môžu nájsť vždy aktuálne info o nových expertoch z radov InoBat Auto, strategických partnerstvách, najhorúcejších novinkách či blogoch predstaviteľov spoločnosti. Cieľom newslettra je tiež nasmerovať čo najväčší počet ľudí aj na ďalšie komunikačné kanály spoločnosti.

BATTERYacademy

Vzdelávací projekt o elektromobilite pre školy a mladých zanietených ľudí.

Pozri si prvú epizódu

Celý rok vzdelávania v oblasti elektromobility. To je BATTERYacademy!


Na Slovensku ešte stále neexistuje ucelené vzdelávanie v oblasti elektromobility, čoho následkom je, že šikovní mladí ľudia musia za takýmto vzdelaním či prácou opustiť Slovensko a vycestovať do zahraničia. Cieľom InoBat Auto je však tento trend zvrátiť. Začiatkom roka sme preto spolu s klientom odštartovali celoročný vzdelávací projekt BATTERYacademy pre školy a mladých zanietených ľudí. Na každý mesiac je pre nich pripravená iná téma, ktorá je odprezentovaná vždy iným expertom z batériového sveta a s dlhoročnými skúsenosťami zo spoločností ako Wildcat Discovery Technologies, Tesla, Aston Martin, Nissan, BMW, Porsche, Jaguar či Land Rover.

Novinky o dianí v BATTERYacademy

Témy sú mladým ľuďom prezentované formou videí, prednášok či podcastov. Súčasťou projektu je aj spolupráca s platformou GROWNI a pre klienta pripravujeme aj zaujímavý content na sociálne siete.