• Avelane Clinic

    Komplexná interná, externá komunikácia a marketing kliniky plastickej chirurgie a laserovej medicíny

Prečo sa o klientov svojich klientov tak radi staráme?

Avelane clinic je klinika plastickej chirurgie a laserovej medicíny v Nitre, ktorá vznikla vďaka snu primára kliniky, uznávaného plastického chirurga MUDr. Daniela Mládeka, PhD, MPH. Ten chcel  vytvoriť kliniku, ktorá bude spĺňať jeho predstavy o vysokej kvalite služieb a starostlivosti o klientov, čomu v tej dobe nevyhovoval žiadny existujúci priestor v okolí. Preto sa rozhodol postaviť vlastnú kliniku, čo sa mu podarilo. Klinika už takmer 10 rokov ponúka služby v oblasti plastickej chirurgie, laserovej medicíny, ortopédie, všeobecnej chirurgie a cievnej chirurgie.

Úspech od samého začiatku.

Len za prvý rok fungovania realizovali vyše 500 plastických a estetických operácií a vyše 1500 drobných zákrokov a laserových ošetrení. Počet zákrokov sa neustále kontinuálne zvyšuje rovnako ako aj počet stálych zamestnancov. Klinika neustále rozširuje svoje služby, lekári sledujú trendy v medicíne a vysoký dôraz kladú na bezpečnosť, kvalitu poskytovaných služieb a spokojnosť pacientov. Vynikajúce renomé sa premietlo do  počtu pacientov, ktorí majú záujem o vyšetrenie či zákrok na avelane clinic.

Čo je najdôležitejšie? Dôvera a spätná väzba.

V prípade kliniky plastickej chirurgie to platí niekoľkonásobne, pretože ide o komunikáciu týkajúcu sa zdravia, kde si nemôžeme dovoliť robiť chyby. Z tohto dôvodu sme vďační za dôveru, ktorú nám vedenie kliniky poskytlo a voľnú ruku, ktorú nám pri vytváraní komunikačných stratégií dáva.

O 10 rokov mladší

Pripravujeme aj  špeciálne projekty ako napríklad Deň otvorených dverí, účasť pri príprave relácie TV Markíza O 10 rokov mladší, oslava výročia kliniky, či koordinácia sponzorských a benefičných aktivít.

Informujeme, odpovedáme, radíme a smerujeme

Správa sociálnych sietí kliniky má svoje špecifiká. Výhodou je vysoký engagement rate, ako aj to, že väčšina komunikácie medzi klinikou a klientom sa neodohráva v komentároch pod postami, ale priamo sa presúva do inboxu. Vďaka tomu dokážeme adresne a presne reagovať na požiadavky a potreby potenciálnych, ale aj existujúcich klientov. Pravidelne postujeme na Facebooku ako aj na Instagrame kliniky.

Vytvorili sme niekoľko jedinečných # ako napriklad #omladnitesmladekom #objavsvojekrajsienoveja #krasajevaserozhodnutie vďaka ktorým dokážeme prezdieľavať unikátny user generated content našich klientov. Na získavanie klientov využívame presné cielenie reklám na sociálnych sieťach.

  • Rady a tipy od najpovolanejšieho

Rubrika Omladnite s Mládekom

Čo vám príde na um, keď počujete meno Mládek? Pri vytváraní rubriky Omladnite s Mládekom sme využili slovnú hračku vytvorenú z priezviska primára avelane clinic v Nitre, MUDr. Daniela Mládeka. V rubrike ponúkame vizuálne príťažlivé krátke tipy a triky od uznávaného plastického chirurga. Cieľom je vytváranie kvalitného obsahu a posilňovanie vzťahov s publikom, posilnenie osobnej značky primára, brand awareness kliniky a propagácia odbornosti a kvality práce ako aj zákrokov vykonávaných na klinike.

Obsah a štruktúra rubriky

Všeobecné  rady, myšlienky, tipy a triky súvisiace s krásou, starostlivosťou o zdravie, pooperačnej starostlivosti. Kombinácia krátkeho textu a jednotnej grafiky kampane. Frekvencia publikovanie 2x týždenne. Zdieľanie postov a prezdieľavanie rubriky v stories, spolu s doplňujúcimi informáciami o danom zákroku.

Výsledky

Po zverejnení nového obsahu týkajúceho sa konkrétneho zákroku zaznamenávame zvýšenie záujmu o zákrok spomínaný v rubrike  a zároveň reálny nárast objednávania termínu na konzultácie. V priemere nám príde 15 otázok na zákrok, na ktoré odpovedáme podľa vhodnosti prostredníctvom súkromnej správy, alebo verejne. Na zákrok či vyšetrenie sa objedná len na základe rubriky v priemere 4 až 5 ľudí. Rubriku komunikujeme prioritne na Instagrame avelane clinic. Podrobnejšie v stories komunikujeme bližšie informácie o zákroku či tipe ako aj dávame možnosť spýtať sa bližšie všetko, čo klientov zaujíma. Pri vytváraní odpovedí úzko spolupracujeme s odborníkmi avelane clinic.

Ako to vyzerá na avelane pri operácii?

Pozrieť video

Deň otvorených dverí avelane clinic

Radšej jedenkrát vidieť ako stokrát počuť


Prísť sa pozrieť na kliniku, porozprávať sa s plastickými chirurgami, dermatológmi, zistiť, či existuje riešenie na svoj problém, zoznámiť sa a vypočuť si informácie o trendoch, novinkách týkajúcich sa plastickej chirurgie je možnosť, ktorá sa nevyskytuje každý deň. Pre kliniku a všetkých záujemcov sme pripravili celodenný program, počas ktorého sa dozvedeli všetko, čo ich zaujímalo o plastickej chirurgii. Zástupcovia kozmetických značiek, ako zástupcovia predajcov prsných implantátov predstavili svoje novinky. Agentúra okrem prípravy, koordinácie programu a účastníkov zabezpečovala sprievodný program, catering, fotodokumentáciu a následnú komunikáciu v médiách.

Oslava výročia kliniky

Pri príležitosti okrúhleho výročia sme pre kliniku na kľúč pripravili slávnostnú recepciu, na ktorej sa stretli ľudia spriaznení s avelane. Okrem vynikajúceho pohostenia, spomienok na začiatky kliniky, kultúrnym programom sme oslavu spojili s komunikačným projektom na sociálnych sieťach. Vyše 100 hostí zo sveta športu, umenia, biznisu sa nám podarilo zabaviť a súčasťou celého projektu bol výstup v relácii Smotánka v TV Markíza. Akciu sme zabezpečovali komplexne od návrhu až po realizáciu a koordináciu mediálnych výstupov.

5 rokov s Vami

Oslava výročia kliniky si zaslúži veľkú oslavu pod našou taktovkou.

Pozrieť video