Podcasty

Filter:
PORADA s Vladom Benkom jr.

Vlado Benko jr. je dlhoročný paparazzi fotograf, pričom vo fotení slovenských celebrít a politikov patrí medzi úplnú špičku. V rozhovore nám porozprával, ako sa striehne na tú správnu fotku a či je slovenský bulvár rovnako tvrdý ako ten zahraničný.

PORADA s Pavlom Krokošom

Pavol Krokoš je výkonný riaditeľ slovenskej spoločnosti InoBat, ktorá vyrába batérie pre všetky druhy elektrických vozidiel. Dokáže Slovensko držať krok s najvyspelejšími krajinami v elektromobilite na svete? Kedy sa dočkáme prvej vyrobenej batérie na Slovensku? Vypočujte si našu štvrtú epizódu podcastu PORADA a všetko sa dozviete.

PORADA s Tomášom Kamencom, part II.

Ako je to s ochranou slovenských novinárov a do akej miery sú média na Slovensku slobodné? Vypočujte si pokračovanie podcastu PORADA s advokátom Tomášom Kamencom, ktorý to rozobral veľmi trefne a do hĺbky.

PORADA s Tomášom Kamencom, part I.

Prečo je osobitný odvod kameňom úrazu pre daňový systém? Akú úroveň má príprava zákonov na Slovensku? Sú zákonodarcovia pripravení diskutovať s dotknutými sektormi alebo sa argumentom vyhýbajú? To sú témy prvej časti rozhovoru, o ktorých so známym advokátom Tomášom Kamencom z advokátskej kancelárie Paul Q diskutovali Mario a Peter.

PORADA s Martinom Krajčovičom

Prvým hosťom nie je nik iný ako predseda Slovenskej aliancie moderného obchodu, Martin Krajčovič. Mario a Milan ho vyspovedali o tom, ako sa menilo nákupné správanie Slovákov od začiatku pandémie a ako sa veľkí predajcovia vyrovnávali s týmto turbulentným obdobím.