• Metaxa Partyhaus

  To najlepšie miesto na domácu párty

Usporiadať párty, kde sa budú všetci zabávať a pritom sa nič nerozbije či sa nenarušia dobré susedské vzťahy, je niekedy náročné. Značka Metaxa 5* priniesla unikátny koncept Metaxa Partyhaus – ideálne miesto na usporiadanie domácej párty. Prenosný kontajner zariadený v štýle párty obývačky si mohli ľudia v Bratislave prenajať a usporiadať v ňom súkromnú párty pre 10 hostí, všetko bez zbytočných starostí s prípravami či upratovaním.

Keď si Spyros Metaxa v roku 1880 zaumienil, že vyrobí METAXU, pravdepodobne netušil, že stvoril jedinečný nápoj, ktorý sa stane jedným zo symbolov slnečného Grécka. METAXA je zložená z kvalitných zrelých destilátov a aromatických muškátových vín z egejských ostrovov. Odborníkmi a verejnosťou je uznávaná za samostatnú a jedinečnú kategóriu medzi zrejúcimi destilátmi. Na Slovensko ju distribuuje spoločnosť Rémy Cointreau.

O Metaxa Partyhaus

 • Koncept

  Projekt Metaxa Partyhaus vychádzal z potrieb zistených v spotrebiteľskom prieskume v Českej republike spoločnosti Rémy Cointreau, ktoré potvrdili nastupujúci trend domácich párty.

 • Vybavenie

  Prenosný kontajner s veľkosťou 33 m2 bol vybavený barom, sedením, toaletou, chladničkou, spoločenskými hrami a stereom s párty hudbou. Metaxa sa postarala aj o chutný catering a vďaka plnému baru si hostia mohli pripraviť fantastické Metaxa drinky. Na pohodlie a bezpečnosť dohliadala SBS služba.

 • Prenájom

  Metaxa Partyhaus bol umiestnený od mája do septembra 2016 na Kamennom námestí v Bratislave. Prenajať si ho bolo možné v cene 200 € na webovej stránke projektu.

Čo sme dosiahli

Cieľom komunikácie bolo zvýšiť povedomie o projekte Metaxa Partyhaus, no zároveň zvýšiť záujem o konzumáciu Metaxy doma a zmeniť jej pozíciu na trhu smerom ku kategórii lacnejšieho alkoholu. Kombináciou spontánnej publicity a mediálnych spoluprác sa nám počas troch mesiacov podarilo dosiahnuť 44 mediálnych výstupov. Live videá s Jurajom Šoko Tabačekom zaznamenali 12 tis. videní.

44

mediálnych výstupov

12 tis.

videní live stream videí

Priatelia sú moje všetko

Spolupráca s obľúbeným moderátorom rádia Európa 2 Štefanom Modričom. Podpora konceptu v rádiu a na sociálnych sieťach.

Na párty so Sajfom

Unikátny koncept predstavil médiám obľúbený moderátor Sajfa. Neformálna tlačová konferencia v štýle párty sa uskutočnila pod holým nebom na Kamennom námestí priamo pri kontajneri Metaxa Partyhaus.

Miešame s Metaxou

Spolupráca so stand up komikom a hercom Jurajom Šoko Tabačekom. Podpora konceptu formou živého streamovania videí.

Galéria