• Slovenská premiéra notebookov Huawei

    Séria Huawei MateBook po prvýkrát v predaji na Slovensku

Nekompromisný nástroj na prácu

V Huawei vzali úlohu vytvoriť pracovný nástroj, ktorý šetrí čas a uľahčuje úlohy, naozaj vážne. Tak vznikol ultratenký a ultraľahký notebook MateBook X Pro. Môže sa pochváliť dotykovým displejom, takmer nevyčerpateľným miestom na dáta a na jedno nabitie vydrží až 15 hodín. Skvelou vychytávkou je funkcia, s ktorou z počítača dokážete vybaviť všetko to, čo z telefónu Huawei, len pohodlnejšie. Okrem vrcholného modelu ponúkne séria Huawei Matebook aj ďalšie varianty, líšiace sa veľkosťou uhlopriečky, výdržou batérie a výbavou.

Ako sme dostali notebooky od Huawei do povedomia médií a verejnosti?

  • Predstavením spoločnosti Huawei ako výrobcu nielen špičkových smartfónov, ale aj prenosných počítačov
  • Etablovaním spoločnosti Huawei v médiách ako technologického lídra, ktorý sa angažuje vo viacerých segmentoch spotrebiteľskej elektroniky
  • Spontánnou publicitou a pozitívnymi hodnoteniami od renomovaných technologických novinárov
  • Kreatívnym spracovaním lifestylovej komunikácie v relevantných printových tituloch
  • Správne nastaveným mediálnym mixom, ktorý zahŕňal kľúčové technologické, lifestyle a biznis médiá

Projekt v číslach

145

unikátnych mediálnych výstupov

104 567 €

dosiahnutá AVE hodnota mediálnych výstupov
  • Naše aktivity

Recenzie odborníkov

V spolupráci s médiami sme zabezpečili testovanie produktov, čoho výsledkom boli množstvo pozitívnych recenzií, uverejnených v rešpektovaných printových aj digitálnych médiách. Odborníci ocenili najmä prelomový spôsob prepojenia notebooku s mobilnými telefónmi Huawei, inovatívne prihlasovanie pomocou odtlačku prsta a webkameru, schovanú v jednom z tlačidiel. Vrcholný model MateBook X Pro bol otestovaný manažérom, ktorý mu udelil najvyššie možné hodnotenie – 5 hviezdičiek. Tento výstup bol publikovaný v magazíne Prečo Nie?!

Publicita v tech médiách

Kontinuálnou komunikáciou s kľúčovými technologickými médiami sme dosiahli množstvo spontánnych výstupov. Ku každému modelu notebooku sme pripravili samostatnú tlačovú správu. Mimoriadne jednoduchá a intuitívna konektivita notebookov so smartfónmi Huawei bola novinármi oceňovaná najčastejšie.

Reportáž v TA3


Televízia TA3 priniesla reportáž z predstavenia notebookov v relácii Svet technológií. Súčasťou reportáže bol rozhovor s produktovým odborníkom Huawei, ktorý odprezentoval prelomové funkcie a moderné technológie radu MateBook. Reportáž bola zaradená do TV vysielania okrem premiéry aj v niekoľkých reprízach.

Lifestylová komunikácia

Séria Huawei MateBook prináša zariadenie pre každého – nezáleží na tom, či potrebujete notebook na štúdium, manažérsku prácu alebo hľadáte špičkového multimediálneho spoločníka. V spolupráci s ambasádormi Huawei sme pripravili komplexnú komunikáciu nielen pre technologické, ale aj lifestylové a biznis tituly. Notebooky Huawei sa objavili v redakčných rubrikách magazínov Forbes, Emma, Eva, Evita, Exclusive a ForMen.