About Us 3

2008

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque corrupti quos dolores et quas molestias excepturi sint occaecati cupiditate non provident.

150+

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque corrupti quos dolores et quas molestias excepturi sint occaecati cupiditate non provident.

Millions

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque corrupti quos dolores et quas molestias excepturi sint occaecati cupiditate non provident.


PRINCIPLES

Strive for the perfect balance
between form and function.

Question standard norms before
choosing to obey them.

Communicate with clarity, be complex
but never complicated.

Embrace the difficult decision
that drive creativity forward.

Constructive collegiality is key
to the stimulation of ideas.

Trust in collaboration
the hallmark of our work.


Team
Peter Papanek
CEO

Peter pôsobí v oblasti komunikácie celý svoj pracovný život. Vyskúšal si niekoľko hovorcovských stoličiek, až kým sa nerozhodol pre vlastný biznis. Tak vznikla v roku 2006 agentúra Neuropea, do ktorej Peter vkladá svoju energiu a zanietene ju rozvíja. Má dlhoročné skúsenosti v oblasti public affairs, aj preto sa stále angažuje v projektoch z oblasti financií, legislatívy, investor relations a informačných technológií. Podľa slov jeho zamestnancov je jednoducho „dobrým šéfom“. Vedie a zároveň pracuje na PA projektoch, dozerá na spokojnosť klientov a svedomito sa stará o svojich zamestnancov.

Diana Dobrucká
Senior Consultant

Diana má zmysel pre detaily, čo využíva aj pri svojej práci. Pri riešení komunikačných kampaní sa snaží pozrieť na veci z každého uhľa pohľadu. Počas sedemnástich rokov pôsobenia v oblasti komunikácie pracovala na kampaniach klientov z rôznych sektorov podnikania. Je strategickým poradcom a špecializuje sa tiež na tréningové programy. Vedie jednotlivé tímy agentúry, no napriek tomu si vždy nájde čas pre svoju vášeň zborového spevu či na prípravu špecialít z domácej bulharskej kuchyne.

Andrea Devánová
Consultant

Andrea má dlhoročné skúsenosti v oblasti komunikácie a médií, vďaka čomu dobre pozná mediálne prostredie a má vybudované kvalitné mediarelations. Pracovala vo viacerých printových médiách, no pozná oblasť PR nielen z pohľadu agentúry, ale aj klienta. Je skúsenou copywriterkou, pričom sa v agentúre venuje prevažne FMCG klientom. Vo voľnom čase si rada pozrie dobrý film, trávi čas so svojimi deťmi a štvornohým miláčikom.

Laura Pacherová
Consultant

Pracovné skúsenosti získala v televízii, eventovke a PR agentúre, kde sa venovala primárne klientom z oblasti telekomunikácií, developmentu a FMCG. Baví ju hľadať spojitosti v zdanlivo nesúvisiacich veciach, vidieť za udalosťami príbehy a nachádzať fungujúce riešenia. Miluje zvieratá, najmä svoju psicu Limu, najradšej cestuje po Amerike a vždy sa teší na dobrý hamburger alebo pizzu.

Ivo Trávniček
Consultant

Ivo vie pri mediálnych tréningoch zúročiť svoje dlhoročné skúsenosti ekonomického novinára a našich klientov pripraví na akékoľvek novinárske otázky. Skúsenosti z oblasti financií a komunikácie nadobudol aj ako PR manažér banky. Rád si zahrá petanque, ktorému sa venoval aj súťažne, najnovšie sa snaží začať s golfom. Aj mimo práce sa neustále vzdeláva, aby udržal krok so svojim deväťročným synom – vedeckým bádateľom. Spoločne si plánujú chlapské týždne plné dobrodružných výletov.

Martina Goffová
Consultant

Martina sa nebojí výziev a rada sa púšťa do nových vecí. Svoje pracovné skúsenosti nadobudla vo veľkej korporácii v rámci FMCG sektora, pracovala ako brand manažér v najväčšej slovenskej televízii a po návrate do PR zastupovala v oblasti komunikácie klientov z rôznych segmentov. V agentúre sa venuje korporátnej, produktovej komunikácii a CSR. Obsedí len za počítačom. Po práci sa mení na make up artistku, ktorá nalíči nejednu dievčinu na akúkoľvek príležitosť. Ak práve nepracuje, nájdete ju na koncerte jedného zo svojich obľúbených interpretov alebo cestovať po svete.

Zuzana Hambáleková
Consultant

Nič jej neujde – žiadny detail pri organizovaní, novinka vo svete PR a marketingu, ani gramatická či syntaktická chyba. V komunikácii má rozsiahle skúsenosti. Pracovala na korporátnej, internej, produktovej komunikácii, CSR projektoch a má skúsenosti aj s organizáciou rôznorodých eventov. Rada píše a tendrovým prezentáciám dodáva “fresh” nápady. Na otázku, čo robí vo svojom voľnom čase, takmer nevie odpovedať – rada trávi čas so svojou rodinou, postaví sa akejkoľvek športovej výzve a je za každú zábavu.

Mario Marcinek
Consultant

Dianie na slovenskej politickej scéne má v malíčku. Denne sleduje legislatívne zmeny týkajúce sa našich klientov, vďaka čomu vieme účinne predchádzať krízovým situáciám alebo sa na ne včas  pripraviť. Mario nadobudol svoje skúsenosti v spravodajstve Slovenského rozhlasu. Pracuje na mediálnych tréningoch, kde vie zosobniť nekompromisného novinára a dostať tak klientov pod mediálny nátlak. Za súmraku sa mení na bubeníka rockových a metalových kapiel.

Andrea Heldová
Consultant

Andrea už v detstve mala sen, že sa stane novinárkou, čo si splnila už na strednej škole, keď začala prispievať do denníka. Prvé dospelácke skúsenosti nadobudla v televíznom spravodajstve. Aj vďaka tomu si vie Andrea vždy zachovať chladnú hlavu a to aj pri riešení krízovej komunikácie a náročných komunikačných tém. S prehľadom zvláda organizovanie čohokoľvek, kde sa naplno môže prejaviť jej kreativita a zmysel pre detail. Andrea má takmer 20 ročné skúsenosti z PR, kde sa venuje najmä zdravotníckym klientom. Keďže niekoľko rokov pracovala aj vo farmaceutickej firme, dobre pozná oblasť ich podnikania a je pre nich spoľahlivým partnerom.

Martina Matejová
Consultant

Martina pracovala na marketingových pozíciách na Slovensku aj v zahraničí, vďaka čomu je dnes ostrieľanou konzultantkou. Má rada, keď sa veci vyvíjajú správnym smerom a dostatočne rýchlo. V agentúre aktuálne pracuje na exekutíve klientov z viacerých sektorov, ako je zdravotníctvo, FMCG, šport a turizmus. Svoj čas rada venuje rodine a dobrej knihe. Ako sama vraví, učí sa byť pozorným poslucháčom, pretože verí, že každý človek je hrdinom svojho jedinečného príbehu.

Milan Kisztner
Consultant

Milan vie predvídať možné riziká v komunikácii. K náročnejším témam preto pristupuje ostražito, ale so všeobecným prehľadom a plnou odbornosťou. Na poste komunikačného špecialistu pracoval v štátnej správe, neziskovom sektore aj v biznise, čo mu umožňuje chápať špecifické potreby klientov z rôznych oblastí ich pôsobenia. Dnes sú jeho doménou najmä klienti z oblasti vzdelávania a školstva. Milan je v súkromí veľkým dobrodruhom. Keď mu v práci padne, nasadí prilbu a namiesto saka prehodí koženú bundu, lebo domov sa ide ako inak – na motorke. Dovolenky trávi s batohom na chrbte, v kontakte s krajinou, prírodou a ľuďmi.

Peter Matula
Consultant

Veci verejné sú mu dobre známe. Peter vyštudoval politológiu a sociológiu, pracoval ako hovorca, neskôr 7 rokov ako prednosta v samospráve, no pôsobil aj vo vnútropolitickej redakcii Hospodárskych novín. V agentúre pracuje pre klientov v oblasti realít, či dopravy a rediguje firemné časopisy. Okrem angličtiny plynulo rozpráva aj po rusky. Peter je milovníkom whisky a píše o nej aj na svojom blogu Svet whisky.

Andrea Danechová
Junior Consultant

Jej silnou stránkou je mať vo veciach poriadok. Andrea sa rada učí nové veci, aktívne sleduje najnovšie trendy zo sveta komunikácie a reklamy. Z predchádzajúceho zamestnania má skúsenosti so CSR, v agentúre pracuje na klientoch z FMCG sektora. Do práce jazdí na bicykli, a to takmer celoročne. Aj preto nie je pre nikoho prekvapením, že raz by rada pracovala na projekte, ktorý by rozvíjal cyklotrasy v mestách.

Jakub Filo
Grafik

Expresne rýchly, kreatívny a s citom pre minimalizmus a dizajn. Najradšej by sme ho naklonovali. Jakub začal pracovať v agentúre už ako študent masmediálnych štúdií. Je zástancom jednoduchých a jasných grafických riešení. Ak práve nepracuje na grafike, brázdi na bicykli lesy Považského Inovca alebo objavuje tmavé remeselné pivá.

Adriana Brachová
Junior Consultant

Adriana má pod palcom celú administratívu agentúry, no popritom stíha pracovať aj na projektoch z oblasti zdravotníctva a FMCG. Má skúsenosti z oblasti marketingu, komunikácie a CSR. Mimo práce má najradšej čas strávený so svojimi deťmi. Je nadšenou bežkyňou, rada si aspoň raz do roka odbehne maratón, no okrem toho ju môžete v prírode stretnúť aj na bicykli či zdolávať kopce. Adriana ide s dobou, miluje čítanie a od klasických kníh prešla na e-knihy.


Life at NEUROPEA